E+E

KOMIX E+E - 2 DÍL

29. června 2012 v 16:41

2 DÍLEmili se vzbudila po náročné noci. Zapomněla už na událost s taťkou a Eduardem..

Šla si nachystat snídani, ale zrovna ji někdo volá. Zvedla telefon a volal ji doktor z nemocnice, že tatínkův stav se zlepšil natolik že už mohl jet domů a že by se Emili měla jet z ním podívat. Emili samozřejmě byla moc ráda. Neváhala a vydala se za taťkou.

Taťka zrovna spal. A tak si Emili sedla na židli, a čekala než se vzbudí.

Nakonec se dočkala taťka se vzbudil. Povídali si a smáli se. Emili byla moc ráda že mohla strávit dopoledne se svým taťkou.

Jelikož Emili nesnídala tak měla obrovský hlad. Jela teda do restaurace si dát něco dobrého k jídlu.

Dala si její oblíbený hamburger..:D

V restauraci bylo plno lidí…Emili se tak rozhédla a nevěřila svým očím, uviděla totiž Eduarda.

Hned se objali. Byli obadva tak rádi , že na sebe narazili. Povídali, říkali si vtipy. Smály se no prostě pro Emili něco úžasného!

Konečně zůstali v restauraci sami dva. Eduard zrovna dovyprávěl zábavný příběh…Emili stále vrtalo totiž hlavou co ji chtěl ten Eduard u toho rybníka říct a tak se nebála a zeptala se ho. Eduard se začal červenat.

Nic neřekl a dal ji pusu. Dal Emili první pusu ve svém životě. Emili nikdy na tenhle nejúžasnější první polibek v životě nezapomene. Eduard tak skvěle líbal. Emili na Eduarda: "Připadám si jak v sedmém nebi"…..!

Emili hned po první puse omdlela…..!


Proč Emili z ničeho nic omdlela? - Napište do komentářů ale PRAVDU se dozvíte až v příštím díle Komixu E+E!

Jo a prosím napište nějaký komentář, jak se vám komix líbíl....Moc by mě totiž zajimálo co na něho říkáte Mrkající

E+E - KOMIX

17. června 2012 v 17:46 | MICHAL,ELL
Tak a je tu náš první slíbený komix. Snad se vám líbí. Jmenuje se E+E až si ho přečtete pochopíte proč.
Emili bydlela v malém městečku Nymbug. Jednoho slunečného dne se strašně nudila. Po chvilce přemýšlení o tom co má dělat, ji napadlo že by mohla jet do parku, že tam určitě budou nějací kamarádi. Jenže bylo tam plno lidí, ale nikoho tam neznala. Začala si brnkat na kytaru nějakou písničku, někdo ji dokonce aji poslouchál.


U rybníka rybařil pro Emili zatím neznámý kluk Eduard. Emili už nebavilo hrát na kytaru tak se šla s ním skamarádit. Povídali si, smáli se…ale zrovna jak začali spolu flirtovat tak se pohádali! Emili se naštvala a odešla.


Jenže ji to nedalo se na Eduarda jenom dívat z povzdálí a šla zpátky za ním. Eduard se Emili omluvil. A začali se spolu zase smát.


Emili bylo s Eduardem tak dobře. Skvěle si rozuměli. Emili by nejradši hned skočila Eduardovi do náruče. Eduard začal tak trochu flirtovat, bylo vidět že se mu Emili líbí. Oba se trochu styděli. Eduard na Emili: "Výš Emili já tě….". Eduard to ještě ani nedořek a v tom Emili zavolala mamka, že Emilinovi taťkovi není dobře, že leží v nemocnici a každou chvíli může umřít. Emili neváhala a rozběhla se do nemocnice za tatínkem.


Na Emili už toho za celý den bylo moc. Prvně ten neodolatelný kluk u rybníka a potom smutná událost s taťkou…Pochopitelně byla dost unavená, tak si šla lehnout ale ještě než usla, přemýšlela o tom co ji chtěl Eduard u toho rybníka říct….


Jak to dopadne s Emilinim tatínkem?
Co ji chtěl Eduard u rybníka říct?

TO VŠE SE DOZVÍTE V DALŠÍM DÍLE..
 
 

Reklama