Blog

Vzkaz..

23. března 2013 v 18:34 | Ell
Vzkaz pro adminy blogu:
Julia
Vevejunka
AndyTedd
Lucik

Vaše aktivita je žalostná. Mnozí z vás nepřidali ani svůj první článek.
Přibrali jsme vás na blog, aby se na blogu pravidelně vyskytovali nové články.
Aktivita! Aktivita!
Vidím, že někteří z vás se, ale ani nechtějí na tomto blogu udržet.
Máte 2 týdny k tomu, aby jste předvedli, co ve vás je.. pak THE END.

Vevejunka - Byli by jsme rádi, kdyby si udělala nový desing na blog,
ale když se nám neozíváš a neodpovídáš na dotazy, těžko pomoct.

Připravuje se nový komix O_o

20. března 2013 v 20:44 | Ell

Nějaké přání?

2. března 2013 v 16:10 | Ell
Co by jste chtěli na blog?
Včem by jste chtěli poradit? Udělám nějaký návod.
Nějaké downloady? Co chcete?

Už rok? :O

15. prosince 2012 v 21:01 | Michal a Ell


Táák vážení už je to přesně rok co jsme poprvé zveřejnily na tomto blogu náš první článek. Náš blog toho prožil docela hodně, ať už to byly doby kdy jsme tu skoro nic nepřídavali nebo doby kdy jsme byli do blogu úplně blázni... (dám příklad - březen - 120 článků za měsíc! ) ... Když jsi vzpomenu kolik jsme si dali práci s tímhle blogem, kolik desítek hodin jsme proseděli právě na našem blogu...Byly doby kdy jsem chtěl s blogem fakt skončit. Jsem štastný že můžu psát tenhle článek. Začínali jsme s návštěvností 10 lidí za den, a postupem času to přibývalo, 50, 80 a potom to bývalo i přes sto lidí za den... A náš rekord v návštěvností je nějak kolem 180 lidí za den! Ted sice návštěvnost zase klesla, protože jsme měli blog pozastaven a nepřidávali jsme tu články. Ale já chci, a můj sen je aby jsme dosáhli návštěvnosti 200 lidí za den.


!DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁŠ BLOG NAVŠTĚVUJETE A DOUFEJME, ŽE ZASE SPOLU ZA ROK OSLAVÍME NAŠE NAROZENINY!


Jóó a určitě tě jste si všimli nového designu? Úplně náhodou jsme ho dali na blog zrovna když oslavujeme naše první narozeniny. Co na něho říkáte? - pište do komentů!.. :D

Blog pokračuje......

12. prosince 2012 v 13:18 | Michal
Tak jak jste si asi všimli...blog nám teď dvakrát zablokovali.. Byli tu také zmatky s adminama... Ale teď nás s adminkou Ell jaksik začalo bavit zase The sims 3 a blog... No je zima a my tady stále máme takový letní design....takže by se tady měl v nejblížší době ovjevit nový zimní design. Chtěl bych taky pokračovat v mých komixech (rodina Lamberdových, E+E,...). No s farmou nevíím jak to bude no... uvídíme možná adminka Eli udělá nějaký komix nebo video. Já bych chtěl tento blog zase rozjet a moc bych si přál aby tu zase chodilo tolik lidí co dříve. Napadlo mě taky udělat příští týden nějaký vánoční program, projekt Vánoce na našem blogu... možná nějaké malé soutěže nebo tak něco...

CO BY JSTE TADY NA BLOGU CHTĚLI ABY JSME PŘIDÁVALI? NĚJAKÝ NÁPAD? NEBO CO BY SE MOHLO NA NAŠEM BLOGU ZLEPŠIT? - Vše pište do komentářů kdekoliv na blogu...Děkujeme, těm kterým náš blog navštěvují a budeme rádi za každou reklamu našeho blogu SVĚT THE SIMS 3! ...:))

Poradíte?

11. října 2012 v 17:38 | Michal
Ahojte no docela se nudím a tak mě napadlo, že přidám něco na blog. Ale vůbec nevím co. Porádíte, co by jste tu tak chtěli?...Nebo jak by jste blog vylepšili?...Nový design?...No prooste vsechno co vas napadne na zlepšení a zdokonalení blogu pište prosím do komentářů...:)...

DÍKY! Michal...:)

Nové nápady na blog..

21. září 2012 v 17:03 | Ell

Nové nápady na blog..

  • Více informací o hře. Například: Celoživotní štěstí, povolání...
  • Stáhnutí a instalace hry..toto bude komlikovanější, takže bych to dala na víc článků..
  • Samozřejmě nová Show Farma, ke které můžete psát dotazy, přípomínky, návrhy a taky vytvořit simíka do Farmy....ZDE
  • A taky jsem se chtěla zeptat jestli, by pro vás nebylo jednoduší stahovat města a podobně z Ulož.to místo z MediaFire.. možná to bude co MeiaFire jednoduší.
  • Nějaké články o adminech?
Názory pište do komentářů. Ještě kvůli toho, že jsme na blogu jen 2 admini a nevěnujeme se Sims ani Blogu na plno, omluvte nás za časová zpoždění. :)

Info

14. září 2012 v 13:44 | Michal
Konečně mám nainstalované the sims 3 se všema dodatkama a kolekcema co doposud vyšli. Po týdením snažení to nainstalovat se mi to konečně podařilo nainstalovat. Budu se tu snažit přidávat teď více článků. Soutěž o to kdo udělá simíka nejvíc podobného Marge Simpsonové budu muset asi zrušit, nikdo se nepřihlásil - přihlásit se můžeš zde. Chtěl bych udělat nový komix. Máme s adminkou Ell ješte nápad na jeden projekt, tak snad se nám to povede. To je tak asi vše..:)

HLEDÁ SE NOVÝ ADMIN

14. srpna 2012 v 14:32 | MICHAL

Hledáme nového admina našeho blogu www.svetthesims3.blog.cz , Pokud by si měl zájem napiš do komentářů a domluvíme se co a jak.

INFO 2

12. srpna 2012 v 11:49 | Administrátoři blogu

Omlouváme se, že jsme tu na blog DLOUHOU dobu nepřídali ani jeden článek. Za prvé jsme nebyli moc doma a za druhé nás the sims už tak trochu přestává bavit. No pokusíme se to tu trochu zase rozjet, a omlouváme se za docela hodně nezodpovězených otázek v naší poradně, ale vše bude zodpovězeno. Tak snad blog pojede dál :)......pište,komuntujte a hlavně hrajte The sims!

NOVÝ DESIGN

22. července 2012 v 15:30 | MICHAL
Tak co říkáte na nový design? Líbí se vám? Je hezčí než ten minulý? To vše pište do komentářů. Jsem zvědav co na nový vzhled říkáte.....Dalo mi to docela hodně práce tak doufám že to k něčemu bylo..:))

BLOG

19. července 2012 v 12:20 | Michal
Dlouho se tu na blogu neobjevil nějaký nový článek. Byl jsem totiž na dovolené a administrátoři Eli a Martini na táboře. Teď už jsme všichni doma a blog zase trochu "rozjedeme" :D. Tak čtěte, komentujte a navštěvujte náš blog www.svetthesims3.blog.cz.

INFO

12. června 2012 v 20:21 | MICHAL


1) NOVÝ DESIGN - co na něj říkáte? (pište do komentářů)
2) OPRAVUJEME RUBRIKY
3) NOVÝ SYSTÉM DOWNLOADŮ (postupně to budeme dodělávat)
4) !MĚL BY SE O VÍKENDU OBJEVIT PRVNÍ KOMIX!
7) BUDE NOVÁ SOUTĚŽE
6) OD TEĎ BY NA BLOGU MĚLO PŘIBÝVAT VÍC VLASTNÍCH DOWNLOADŮ (domy,simíci)
7) NEBOJTE SE ZEPTAT NA NĚJAKÝ DOTAZ OHLEDNĚ THE SIMS 3 - PORADNA
8) CO SI MYSLÍTE O NAŠEM BLOGU? - DOTAZNÍK
9) ČTĚTE A KOMENTUJTE A HLAVNĚ HRAJTE THE SIMS!

 
 

Reklama