Zahradní mejdan

16. prosince 2011 v 13:15 | Michal Rak

Rozjeďte pořádnou venkovní párty se vším, co k tomu vaši simíci potřebují - stylové a komfortní vybavení pro život a zábavu mimo stěny svého příbytku najdou v kolekci předmětů The Sims 3 Zahradní mejdan. Mezi novými předměty nechybí například vířivky, plně vybavené venkovní kuchyně s vestavěným grilem, ohniště a mnoho dalšího! Vybírat si lze ze dvou nových stylů dekorací venkovních prostor s názvy Garden Terrace (Zahradní terasa) a Sunset on the Veranda (Západ slunce na verandě). Kolekci doplňuji i nové kusy oblečení pro simíky, které se ideálně hodí například na grilovací párty či kouzelně romantické noci pod hvězdami.Dejte simíkům vše, co potřebují pro stylový a pohodlný pobyt venku - pořiďte jim kolekci The Sims 3 Zahradní mejdan. Vaši simíci pobyt venku u svých domovů prostě milují!

Obal kolekce:Vlastnosti:

  • Relaxace v bublinkáchNastavte tu správnou teplotu vody a pusťte trysky vaší nové vířivky. Vyberte si tu stylově pravou pro rande nebo párty.
  • Oblečení na doma - Pestrá nabídka elegantního, ale přitom pohodlného oblečení pro každý den. Hodí se perfektně na venkovní piknik i romantickou schůzku za svitu hvězd.
  • Luxusní grilování - Popadněte kuchařské vybavení a vyrazte ven. Báječné pochoutky si nyní připravíte za pomoci nejmodernější elektroniky či vestavěného grilu.
  • Zahradní terasa - Zkrášlete si venkovní prostory simíků kovanými dekoracemi.
  • Západ slunce na verandě - Vyhřívejte se na verandě obklopeni dekoracemi, navozujícími atmosféru toskánské krajiny zalité sluncem.


Recenze:

Pokud se rozmýšlíte o koupi téhle kolekce a nejste si jisti, můžete si pročíst rezence např:


Trailer:Picture:
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama