Povolání snů

16. prosince 2011 v 12:49 | Michal a Elisabeth

Rozšiřte obzory simíků nabídkou množství nových atraktivních pracovních příležitostí. V The Sims™ 3 Povolání snů budete moci rozhodovat, zda se váš simík stane statečným hrdinou celého města, anebo černou ovcí, která provádí sousedům spoustu zlomyslností. Zachrání životy jako statečný hasič, stane se závratně bohatým vynálezcem, promění město z pozice předního architekta nebo se bude živit jako umělecký tatér? Najde úspěch jako závratně bohatý vynálezce špičkových technologií nebo podivínský vědec? Odhalí tajemství jako soukromý vyšetřovatel, snímající otisky prstů a drsně vyslýchající podezřelého? Jeho budoucnost je jen ve vašich rukách!

Obal dodatku:


Vlastnosti:

  • Vůbec poprvé můžete ovládat počínání a interakce simíka v jeho zaměstnání.
  • Jako hasič, soukromý vyšetřovatel, doktor či krotitel duchů můžete konat hrdinské činy, nebo provádět zlomyslnosti!
  • Rozhodněte, jak se budou kariéry simíků vyvíjet - bude jejich práce přinášet dobro, nebo zlo? Využijí svého kreativního úsilí k vzestupu na úroveň obchodních magnátů, nebo se z nich stanou nezodpovědní lajdáci?
  • Způsoby, jakým simíci řeší situace v zaměstnání, nyní ovlivňují život celého města a dalších postav. Jako architekti a designéři můžete měnit plán města, resp. styly jednotlivých čtvrtí.
  • Pobavíte se s novými dovednostmi a aktivitami! Budete se moci stát vynálezci, sochaři či tatéry a využít toho k vydělání dalších simoleonů.

Recenze:

Pokud se rozmýšlíte o koupi tohohle dodatku a nejste si jisti, můžete si pročíst rezence např:

Podrobnosti:

Profese, co za to stojí!

Je na čase, aby si workholičtí Simíci našli novou výzvu, kterou budou moci pokořit (a aby si líní Simíci na sebe začali vydělávat)! Vašim Simíkům se teď ve městě nabízejí vzrušující nové profese a povolání, která je zaměstnají a zároveň obšťastní, anebo zavalí a otráví. Čím více budou vaši Simíci pracovat, tím více peněz si vydělají! Pomocí sledování nabídek práce a příležitostí můžete hledat práce, které naplní vašim Simíkům ukazatel pracovních zkušeností a pomohou jim vyšplhat se na samotný vrchol bez otravných průpovídek šéfa. Vaši Simíci si stále mohou najít práci přes počítač, v novinách, anebo návštěvou různých míst ve městě. Jakmile vyberete svému Simíkovi nějakou profesi, můžete na záložce Kariéra sledovat, jak si vede. Ta zobrazuje, co daná profese vyžaduje, aby se naplnil ukazatel zkušeností a Simík byl povýšen. V levém dolním rohu záložky je ikona Dostupné práce. Pokud jsou momentálně dostupné nějaké práce, klikněte na ikonu a prohlédněte si je náhledu mapy. Jakmile se váš Simík pustí do nové profese, kontrolujte svoji schránku kvůli novému oblečení a článkům souvisejícím s prací.
Poznámka: Simíci se nemohou pustit do žádné profese, dokud nejsou mladiství.

Hasič
Jen ti nejodvážnější a nejušlechtilejší Simíci se mohou uplatnit jako hasiči. Jakmile se stanou součástí ,,týmu", je jejich povinností zachraňovat město v krizových situacích a pomáhat ostatním Simíkům. Jinými slovy, váš Simík hasí požáry a zachraňuje ostatní Simíky v nebezpečných situacích a při přírodních katastrofách. To bude hračka, nebo ne? Aby se váš Simík mohl stát hasičem, musí se zastavit na místní požární stanici a požádat o práci. I když to není tak vzrušující jako boj s plameny, je zrovna tak důležité být v pracovní době na požární stanici, starat se o vybavení a být neustále připraven na neštěstí všeho druhu. Proč? Protože neštěstí na žádného Simíka nepočká! Zároveň si musí zlepšovat i své schopnosti atletiky a zručnosti, které lze rovněž trénovat na požární stanici. V neposlední řadě by se měli hasiči přátelit se svými kolegy, protože, jak všichni víme, kamarádství prospívá sboru i celému městu.

Lovec duchů
Potlouká se váš Simík rád po hřbitovech? (A pokud ano... skutečně?) A co takhle zájem o prozkoumání věcí, které na vás v noci odněkud vyskočí? Sledujte, jak se váš Simík ohání bombastickým zažehnávačem zjevení a vypuzuje přízraky, poltergeisty a duchy z domovů a budov po celém městě. Simíci, kteří chtějí v této profesi excelovat, pužívají své vybavení také k hledání, chytání a sběru přízraků, ať už v práci či volném čase! Vydejte se do výzkumného zařízení a zažádejte o práci. Vraťte se tam pozdějí a prodejte lapené přízraky! Simíci, kteří mají rádi strašidelné věci, si tuto dobrodružnou profesi zamilují, ale pozor - lov duchů může být až neskutečně děsivý! Baf!

Doktor
Simíci, co mají v genech medicínu, touží po lékařském shonu a cítí se v něm jako ryba ve vodě. Doktoři jsou neustále v jednou kole. Musí být připraveni vypořádat se se všemi nejrůznějšími lékařskými záležitostmi a příliš se nevyspí!
Neodkládejte návštěvu nemocnice na to, až si váš Simík zlomí ruku. Jen ať tam hezky zajde a zažádá o práci doktora.

Vyšetřovatel
Zjistěte, kdo si ,,půjčil" sousedův drahocený vůz - nebo ještě hůř - jeho rajčata! Jako ostřílený vyšetřovatel musí váš Simík tajně sledovat místní líhně zločinu, pátrat po jakékoli podezřelé činnosti a udržovat město v bezpečí. Využívejte okolní křoví a nechte svého Simíka, ať sleduje úplně každého. A narovinu si řakněme, na každý Simí vyšetřovatel je neúplatný. Když mají zlomyslnou náladu, mohou dokonce vydírat ostatní Simíky, anebo se vloupat do sousedova domu. Zlobivý, zlobivý vyšetřovatel!

Návrhář interiérů
Někteří Simíci mají nutkání stěhovat nábytek po domě tak, aby ve finále vypadal úplně jinak, někdy se přitom vrhají i na úpravu exteriéru! Tato profese je skvělá pro Simíky, kteří v sobě skrývají umělce. Zkrášlete celé město, anebo v porovnání s úžasným sídlem vašeho Simíka proměňte domovy všech ostatních v obyčejné chatrče.
Opatřete svému Simíkovi, který se zabývá návrhy interiérů, kreslící stůl, aby na něm mohl rozvíjet svůj talent. Každá zakázka, kterou váš Simík dokončí, obohatí jeho portfolio a vnese zábavu do světa feng shui!

Stylista
Elegantní Simíci zavádí nové trendy a ukazují ostatním, co to znamená být skutečnou módní ikonou. Díky profesi stylisty může váš Simík proměnit nerozvinuté poupě v rozkvetlou růži!
Na kreslícím stole si může váš Simík zlepšovat své stylistické schopnosti a vymýšlet nové módní koncepty. Stylisti také musí pracovat na svém portfoliu. To mohou dělat tak, že si vyfotografují nový vzhled svým zákazníků poté, co je úchvatným způsobem upraví. Pokud má váš Simík vlastní módní salón, tak ať ukáže ostatním Simíkům svoji úžasnou práci a povzbudí je, aby si nechali upravit vzhled doma. Jakmile Simík dosáhne v této kariéře 3. úrovně, může nabízet své služby stylisty.
To frčí.

Nezávislý pracovník
Simíci, kteří jsou radši svým vlastním pánem a rádi brousí své schopnosti, se mohou stát nezávislými pracovníky! Simíci, kteří umí vynalézat, zahradničit, rybařit, sochařit, malovat, psát, vyrábět nektar fotografovat, mají příležitost vydělat si slušné peníze a nikdo nebude moci říct, že by dělali kancelářskou práci.
Ať se váš Simík zaregistruje jako nezávislý pracovník přes telefon pomocí ikony Zaměstnání a profese. Poté se musí váš Simík dostavit na radnici, kde dostane pracovní povolení.
Poznámka: Pro schopnosti výrobce nektarů a fotografa potřebujete The Sims 3 Cestovní horečka.
Buďte vynálézaví! Buďte umělečtí!
Simíci se nikdy nenudí, obzvláště teď, když mají další koníčky, kterým se mohou věnovat! Některé koníčky pomohou Simíkovi zlepšit se v jeho profesi, zatímco jiné jsou jan tak pro zábavu.

Vynálezání
Je váš Simík šikovný a vynalézavý? Pokud ano, kupte si šrot pomocí vynálezcova pracovního stolu nebo ho získejte na místním smetišti. Až váš Simík vyrobí nové úžasné předměty, jako jsou hračky a další skvělé věci, buďte na něho právem pyšní. Začněte se vrtat ve šrotu a vytvářejte nové předměty nebo upravte něco, co už někdo vymyslel. Schopnost vynalézat si váš Simík zlepší vyráběním vynálezů. Až bude jeho schopnost na dostatečně vysoké úrovni, bude moci odpalovat různé předměty a získat tak šrot. (Bonus!) Jen si dejte pozor, ať nezapálíte i svého Simíka!

Sochaření
Váš Simík může vytvářet úchvatná umělecká díla ve vlastní sochařské dílně! Jakmile váš Simík vytvoří nějakou konkrétní sochu, bude ji pak moci vytvářet pořád dokola a zlepšováním schopností si postupně zpřístupňovat nové suroviny, pomocí nichž bude moci vytvářet větší a lepší sochy.

Skvělý vzhled
Dopřejte svému Simíkovi trochu té seberealizace s odvážným tetování a zbrusu novými motivy! Vnástroji na vytváření Simíků můžete kromě nové schopnosti tetování najít i nové oblečení a styly.

Tetování
Drsní Simíci mohou své tělo požít jako plátno a vystavovat na odiv svá radimkální tetování. Už nemusíte skrývat tetování vašeho Simíka na místech, kde je nikdo neuvidí. Tedy za předpokladu, že se nechystá stát šéfem!
Simíci mohou získat úžasná tetování za začátku hry v nástroji na vytváření Simíků nebo později v tetovacím salónu. Než pošlete svého Simíka pod jehlu, je tu pár věcí, které byste měli vědět. Zaprvé, Simíci se mohou nechat tetovat na celou řadu míst. Až se rozhodnete, na které části těla bude Simík tetování mít, použijete tlačítka této části pro určení umístění tetování. Například poté, co si vyberete, že bude mít Simík tetování na zádech, máte možnost umístit ho na krk, lopatky, celá záda nbo dolní část zad.
Až si vyberete umístění tetování a obrázek, změňte barvu stejným způsobem, jakým měníte make-up. Můžete rovněž navrstvit několik tetování na sebe. K tomu zvolte Pokročilý režim v pravém dolním rohu záložky.
V pokročilém režimu si můžete vybrat z řady možností, jak umístit koláž tetování svého Simíka. Jednotlivá tetování můžete navrstvit na sebe a vytvořit tak jedinečný obrázek, který dozajista přiláká pozornost okolí. Tetování umístěné v nejvrchnější vrstvě se objeví na vrchu všech ostatních. Nezapomeňte nastavit též poměr a neprůhlednost zvoleného tetování.

Prádlo
Ještě nikdy neměli Simíci možnost být tak čistí! Simíci, co nosí každý den to samé, by si měli své oblečení čas od času vyprat. Dokonce i ti, kteří mění své šaty den co den, by je měli podrobit pracímu cyklu. Ekologicky smýšlející Simíci mají rovněž možnost sušit své prádlo na šňůře. Jako bonus k této sušící metodě se zároveň mohou chlubit menší zhlíkovou stopou! Je to tak zelené!
Jakmile si vaši Simíci koupí pračku, začnou na zemi tvořit hromádky špinavého prádla, kdykoli se budeou převlékat. Kupte si proto prádelní koš, aby bylo špinavé prádlo uklizené než ho dáte důkladně vyprat. Hlavně nezapomínejta držet krok s kupící se hromadou špinavého prádla svých Simíků. Nikdo nechce mít doma hory páchnoucího oblečení! Domácí práce spojené s praním prádla mají i své výhody, například že vaši Simíci budou mít lepší náladu, pokud budou nosit čisté prádlo nebo spát v čitstém povlečení.

Trailer:Picture:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michael Michael | Web | 16. prosince 2011 v 12:52 | Reagovat

Tento přídavek jsem vždycky chtěla.Ale nemám.Já jako simík bych chtěla dělat tetování :D

2 uneasiness uneasiness | Web | 21. června 2015 v 23:09 | Reagovat

nevratná půjčka pro začínající podnikatele 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama