Moje městečko

17. prosince 2011 v 12:58 | Elisabeth a Michal
cz-new-sim3_th_cz_logo.png

Spolu s novým vzrušujícím obsahem, který dosud nebyl k vidění v žádné kolekci, přináší Kolekce The Sims 3 Moje městečko nové podniky, které dodají celému městu vašich Simíků nový vzhled i předměty vhodnými do jejich domovů. Postavte si stylovou novou knihovnu, exkluzivní a moderní posilovnu, zábavné hřiště nebo se s radostí pusťte do špinavého prádla v nové prádelně. Kolekce The Sims 3 Moje městečko vám dodá nejen spoustu nových designových prvků, které můžete použít v domovech Simíků, ale také několik komunitních podniků, jako je například kavárna Prvotřídní zákusek!


Obal kolekce:


Vlastnosti:

  • Předvytvořené podniky a pozemky - dopřejte městu svých Simíků nový vzhled díky připraveným podnikům a veřejným pozemkům, nebo si sami vytvořte vlastní.
  • Svěží a fit - Zacvičte si s nejmodernějším fitness vybavením a poté se postarejte o svoje propocené oblečení pomocí špičkové pračky a sušičky.
  • Dovádění - Děti si zamilují svoji novou Džunglocvičnu, Skluzavku a Pískoviště Slunečný bungalov, zatímco dospělí si budou moci zahrát šachy u nové fontány.
  • Čas na práci nebo na čtení - Doplňte svoji knihovnu o celou řadu elegantního příslušenství, postavte si vlastní pracovnu nebo si vytvořte speciální modulové posezení.
  • Nové oblečení a účesy pro každý den - Šaty pro zařizování ve městě, čas trávený s přáteli nebo cvičení - k dispozici je spousta stylů, které se budou Simíkům hodit.

Recenze:

Pokud se rozmýšlíte o koupi téhle kolekce a nejste si jisti, můžete si pročíst rezence např:

Trailer:Picture:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama